fbpx Strefa Architekta i Projektanta | Prostar

proSTAR
POLSKI PRODUCENT SIEDZISK STADIONOWYCH I TRYBUN SPORTOWYCH
fotele i trybuny sportowe

Strefa Architekta i Projektanta


Aktualności

Prezentujemy Państwu zdjęcia z nowego ośrodka treningowego klubu sportowego Cracovia Kraków, który został w tym roku...
krzesełka stadionowe Olimp na obiekcie w Krakowie
Po kilku miesiącach prac zakończono roboty polegające na wyposażeniu hali sportowej w Ostrowie Wielkopolskim. Widownia...
siedziska stadionowe 211020
Za nami kolejna zagraniczna realizacja. Klub żużlowy AMK ZP Pardubice zaufał naszemu doświadczeniu i wraca w lipcu z...
krzesełka stadionowe 20200710
Mimo trwającej epidemii koronawirusa dostarczamy kolejne trybuny sportowe naszym klientom. Tym razem, nasze ekipy...
trybuny sportowe 200423
W ostatnim tygodniu lutego br. dostarczyliśmy i zamontowaliśmy trybuny sportowe przy boiskach piłkarskich w...
trybuny sportowe a1

Widownie dla obiektów użyteczności publicznej.

Każdy z obiektów posiadających widownie dla publiczności należy zaplanować  w sposób spełniający wiele wymogów. Z jednej strony widzimy potrzebę uwzględnienia oczekiwań stawianych przez inwestora - zarządcę obiektu np. pod względem ilości i rodzaju dostępnych do użytkowania dla widzów miejsc siedzących. Z drugiej strony istnieje potrzeba wypełnienia oczekiwań związanych z jej funkcjonalnością oraz przepisami. Projektowanie widowni powinno również, oprócz aspektów dotyczących pewnych trendów wizualnych i kolorystycznych, uwzględniać np. określone cechy konstrukcyjno – techniczne, komunikacji czy łatwości w utrzymaniu czystości. Z tego właśnie powodu biura projektowe czy architektoniczne często posiłkują się wiedzą ekspercką płynącą od producentów posiadających największe doświadczenie na temat swoich wyrobów oraz najlepszych rozwiązań w zakresie instalowania krzeseł stadionowych, trybun sportowych czy foteli audytoryjnych.
Skorzystaj z naszego już ponad 20 letniego doświadczenia. Zapraszamy do współpracy szczególnie projektantów wnętrz, pracownie oraz architektów tworzących budynki użyteczności publicznej.

Na co mogą liczyć architekci wybierając produkty naszej firmy:
- wyznaczonego opiekuna do kontaktów,
- zdjęcia z naszych realizacji, które mogą zostać wykorzystane w projektach,
- rysunki produktów w formacie 2D do zastosowania w projektach,
- rysunki produktów w formacie 3D ( AutoCad )  do zastosowania w projektach,
- rysunki produktów w formacie 3D ( STEP CAD ) do zastosowania w wizualizacjach.
Ponadto, zapewniamy profesjonalne doradztwo produktowe wraz z możliwością stworzenia niektórych naszych wyrobów w niestandardowych wymiarach dostosowanych do potrzeb projektowanej widowni – obiektu.  Po podjęciu decyzji o współpracy z naszą firmą możemy zaoferować przystępne rabaty. Oferujemy także wsparcie serwisowe i pogwarancyjne.

Produkty oferowane przez naszą firmę posiadają niezbędne do realizacji procesu inwestycyjnego certyfikaty i opinie z badań. Wyroby są wytwarzane z dbałością o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowników.
Nasze produkty zostały wykorzystane w  inwestycjach realizowanych przez liczne firmy na terenie naszego kraju i poza jego granicami.

Do tej pory wyposażyliśmy już blisko 14 850  obiektów instalując na nich ponad 2 035 000 sztuk rożnego rodzaju siedzisk.

 

Architektów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.

prostar