fbpx Krzesełka stadionowe na targach

proSTAR
POLSKI PRODUCENT SIEDZISK STADIONOWYCH I TRYBUN SPORTOWYCH
fotele i trybuny sportowe

Siedziska stadionowe - ProStar

RELACJA Z OSTANICH TARGÓW FSB W KOLONII:

Przedstawiciele działu handlowego naszej firmy, wzięli czynny udział w tegorocznej wystawie  targowej w Kolonii - FSB  Cologne  2019. Była to już kolejna nasza wizyta w stolicy Nadrenii Północnej - Westfalii, gdzie prezentowaliśmy swoje wyroby.   

Przez cztery targowe dni, odwiedzający FSB mieli możliwość zapoznania się z produktami, usługami i innowacjami z dziedziny wyposażania obiektów sportowych i rekreacyjnych. Również i w tym roku, równolegle z targami FSB odbywały się Aquanale, czyli międzynarodowe targi infrastruktury basenowej i saun. Oba wydarzenia gromadzą w Kolonii setki wystawców i tysiące odwiedzających z różnych zakątków świata.

Wystawę, uznajemy za bardzo udaną dla naszej firmy, gdzie na nasze stoisko zagościli reprezentanci  i  przedstawiciele z ponad 200 firm i organizacji, którzy byli żywo zainteresowani oferowanymi przez nas produktami i usługami z zakresu wyposażania obiektów użyteczności publicznej.

Targi FSB, były także dla nas bardzo miłą okazją do spotkania się z współpracującymi już z naszą firmą kontrahentami, którzy pochodzili z ponad 30 krajów z różnych części świata.